Рус
(067) 506-07-07

Технічний паспорт на промислові об’єкти


Працюємо по всій Україні
Подивитися готовий техпаспорт

Сфера промисловості складна, а нерухоме майно, як невід’ємна частина, потребує ретельного та сумлінного підходу до ведення документації. І технічний паспорт на споруди виробничого призначення – важлива складова частина усього пакету документів.

Адже у ньому вказують:

Технічний паспорт на промислові об'єкти і споруди може оформлятися при введені в експлуатацію споруди (первинний техпаспорт), при зміні власника або капітальному ремонті, а також при будь-якому переплануванні. Але термін дії техпаспорту не обмежено, але законодавство наполегливо рекомендує поновлювати його кожні п’ять років.

Незважаючи на те, що технічний паспорт на промислові об’єкти і споруди не є правовстановлюючим документом, без нього неможливо буде провести подальші операції з будівлею.

Він необхідний при:

Технічний паспорт на споруди виробничого призначення має виглядати так:

технічний паспорт на садовий будинок

Як зробити паспортизацію будівель виробничого призначення

Оформлення паспорту на виробничу споруду починається з проведення технічної інвентаризації виробничих приміщень. Проводиться технічне обстеження будівель і споруд не тільки для оформлення паспортизації будівель виробничого призначення і подальшого введення в експлуатацію, але й для укладання договору купівлі-продажу, при переплануванні або реконструкції приміщення.

У будь-якому випадку технічна інвентаризація виробничих приміщень включає виміри всіх частин споруди, визначення загальної площі, якості використаних матеріалів. А інвентаризація об’єктів промислової нерухомості первинного рівня враховує усі системи опалення, вентиляції, каналізації тощо.

Викликати фахівця для проведення інвентаризації об’єктів промислової нерухомості можна з БТІ або з будь-якої юридичної компанії, яка має відповідний сертифікат. Наприклад, з LexStatus, де працюють професіонали з багаторічним стажем роботи в сфері паспортизації споруд виробничого призначення. З їх допомогою технічна інвентаризація не займе багато часу і ви заощадите свій бюджет і свої нерви.

Щоб замовити інвентаризацію об’єктів промислової нерухомості та технічний паспорт на промислові об'єкти і споруди потрібні:

Вартість виготовлення технічного паспорту на промислові об'єкти і споруди

Об'єкт
Строки
Вартість
Будинок площею до 50 м²
Строки
від _ годин
Вартість
від _00 грн.

Не гайте часу. Звертайтесь в LexStatus!

А ми потурбуємось, щоб документи були готові вчасно.
Замовте дзвінок з БТІ Lexstatus

Залишилися питання?


(067) 506-07-07
єдиний номер по всій Україні, багатоканальний Або хочете, ми Вам зателефонуємо?
Як виглядає технічний паспорт дачний, садовий будинок