Рус
(067) 506-07-07

Технічний паспорт на громадську будівлю


Працюємо по всій Україні
Подивитись на готовий техпаспорт

Техпаспорт будівлі — це технічний документ, який включає в себе план будівлі і споруд, та докладний опис всіх параметрів. Для отримання технічного паспорта на громадську будівлю, необхідно звернутися до сертифікованих інженерів за інвентаризацією.

Технічна інвентаризація громадської будівлі — це комплекс робіт з обстеження, обов'язкова процедура, яка дозволяє скласти паспорт для будівель громадського призначення, для комунальних та приватних приміщень.

Техпаспорт громадської будівлі потрібно оформляти і регулярно оновлювати для: навчальних закладів (ВНЗ, школи, дитсадки); торгових будівель (ТЦ, магазини); громадські будівлі (лікарні, санаторії, банки, офіси).

Технічний паспорт на громадську будівлю — це схема об'єкта інвентаризації, на якій позначено розташування всіх приміщень з їх характеристиками, поверховість, дані про конструктивні елементи, покрівлю, фундамент, із зазначенням цільового призначення і року будівлі.

Для багатоквартирного будинку перед отриманням Декларації Д2, потрібно зробити паспорт на всю будівлю, після введення — паспорт роблять поквартирно.

Зверніть увагу, для техпаспорта громадської будівлі характерна відсутність терміну дії, але як тільки в об'єкт вносять зміни (перебудова, перепланування або реконструкція), потрібно оновити інформацію і пройти повторно процедуру.

Як виглядає технічний паспорт на будівлю

Ми піклуємося про естетику документів — кожен техічний паспорт, виготовлений в LexStatus, виглядає стримано та презентабельно.

технический паспорт здания или квартиры

Оформлення техпаспорта в Україні

Після первинної технічної інвентаризації громадського будівлі становлять інвентарна справа, а після повторної — актуалізують дані вже існуючого паспорта.

Довіряйте оформлення нерухомості тільки фахівцям.

Експерти LexStatus мають необхідні сертифікати, технічне оснащення, знання і досвід, що в короткі терміни дозволяє видавати технічні паспорти на громадські будівлі, згідно з усіма вимогами законодавства.

Ви можете замовити оформлення техпаспорта будівлі в Києві і по всій Україні вже зараз.

Документи, які потрібні для виготовлення техпаспорта громадської будівлі:

Як замовити техпаспорт на будівлю

Залиште заявку чи зателефонуйте нам, щоб уточнити деталі та дізнатись точну вартість техпаспорту.

Передайте нам документи та виберіть зручну для вас дату і час візиту техніка.

Дочекайтеся, коли технік приїде в вашу будівлю і зробить виміри. Це займає 1-2 години.

Отримайте технічний паспорт — ми безкоштовно доставимо його вам або вашому нотаріусу.

Чому ми

Турбуємось про клієнта

Навіть якщо ви не оформляєте замовлення у LexStatus, ми проконсультуємо вас з будь-якого юридичного питання.

Працюємо швидко

Наші техніки використовують професійне обладнання для замірів Bosch GML Professional. Завдяки цьому один технік LexStatus може зробити заміри до 5000м² у день.

Нам довіряють

При оформленні технічного паспорту ми враховуємо кожну деталь, а також — побажання замовника. Ви можете бути впевнені, що експерти LexStatus завжди на вашому боці.

Ми поруч

Ви знайдете офіси LexStatus у кожному обласному центрі України, а замовити технічний паспорт можете у будь-якому місті. Ми поруч!

Нас обирають

Замовити техпаспорт на громадську будівлю

Потрібні послуги БТІ?

Щоб замовити техпаспорт або задати будь-яке питання, залиште свої дані у формі нижче або телефонуйте (067) 506-07-07
Замовте дзвінок з БТІ Lexstatus

Залишилися питання?


(067) 506-07-07
єдиний номер по всій Україні, багатоканальний А може, хочете, аби ми зателефонували самі?
Как выглядит технический паспорт на дом